23 Wrzesień 2021 22:29
BIP
Szkoła online
Szkoły ponadpodstawowe
Kuratorium Oświaty
O szkole

Dla sześciolatków

Kontakt

Historia szkoły

Osiągnięcia uczniów

Informacje dla rodziców

Kadra szkoły

Uczniowie

Rada Rodziców

Samorząd Uczniowski

Statut szkoły

Nasze archiwum

Nasze projekty

Nasze osiągnięcia
Losowa Fotka
Projekty unijne
Ankieta
Jaką ocenę wystawisz nowej stronie?

6

5

4

3

2

1

II miejsce w konkursie ogólnopolskim #NaszaFlagaPL dla Ani Taraska!
II miejsce w konkursie ogólnopolskim #NaszaFlagaPL dla Ani Taraska!

Przypadająca w tym roku 230. rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja stała się inspiracją do ogłoszenia ogólnopolskiego konkursu plastycznego pod hasłem #NaszaFlagaPL. Konkurs zorganizowany przez Parafię św. Mikołaja w Lublinie i Fundację „Szczęśliwe Dzieciństwo” był skierowany do uczniów klas I – III oraz IV – VIII. Na każdej pracy wymagana była polska flaga państwowa lub biało-czerwony motyw jako symbole miłości do ojczyzny.

Z naszej szkoły tylko Ania Taraska z klasy I wykonała pracę plastyczną i przesłała jej zdjęcie do organizatorów. Z niepokojem oczekiwała na wyniki konkursu, które zostały ogłoszone 1 maja podczas gali konkursowej w Lublinie. Na konkurs nadesłano ponad 8 tysięcy prac, a do oceny skierowano 7657! Radość była niesamowita, kiedy poprzez kanał You Tube (telewizjaAM) usłyszała, że zajęła II miejsce. Laureatka otrzymała dyplom, nagrodę książkową oraz nagrodę pieniężną w wysokości 1000 zł.

Patronat honorowy nad konkursem sprawowali: Minister Edukacji i Nauki,  Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, kuratorzy oświaty wszystkich województw (m.in. kuratorium oświaty w Krakowie), Kuria Metropolitarna w Lublinie. Patronat medialny: Telewizja TVP INFO, TVP ABC, Polska Agencja Prasowa, Radio FARA, Polskie Radio RZESZÓW, GOŚĆ NIEDZIELNY, NIEDZIELA, Echo Katolickie, Mały Przewodnik Katolicki.

Gratulujemy Ani tak wysokiej lokaty w skali kraju, a wszystkich uczniów zachęcamy do udziału w różnych konkursach. Ty też możesz wygrać!

Opracowała Irena Klich

Dziennik elektroniczny
Jadłospis
RODO
Dokumenty szkolne
NASZ PATRON
Pieśń szkoły
CIEKAWSCY
Nasz nowy projekt
Przetłumacz stronę

Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Urodziny Urodziny:
Atlas Szkoły z klasą 2.0
UczestniczymyWygenerowano w sekund: 0.13 35,328,539 unikalnych wizyt