24 Styczeń 2020 00:04
BIP
O szkole

Dla sześciolatków

Kontakt

Historia szkoły

Osiągnięcia uczniów

Informacje dla rodziców

Kadra szkoły

Uczniowie

Rada Rodziców

Samorząd Uczniowski

Statut szkoły

Nasze archiwum

Nasze projekty

Nasze osiągnięcia
Losowa Fotka
Projekty unijne
Ankieta
Jaką ocenę wystawisz nowej stronie?

6

5

4

3

2

1

KONKURS"MYŚLĄC OJCZYZNA - JAN PAWEŁ II DO POLAKÓW"
KONKURS"MYŚLĄC OJCZYZNA - JAN PAWEŁ II DO POLAKÓW"

W ostatnich czerwcowych tygodniach nauki szkolnej uczniowie wzięli udział w konkursie ogłoszonym przez Diecezjalny Instytut Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej. Miał on formę plastycznych i literackich zmagań. Celem konkursu było promowanie wśród uczniów szkół podstawowych i średnich z terenu diecezji tarnowskiej nauczania św. Jana Pawła II w odniesieniu do Ojczyzny z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości oraz ustanowienia Świętego Patronem Akcji Katolickiej w Polsce. W szkole nad przebiegiem konkursu czuwała p. Irena Klich.

Prace plastyczne na temat osoby św. Jana Pawła II i jego nauczania społecznego dotyczącego naszej Ojczyzny wykonało ośmiu uczniów: Daria Nowak (klasa I), Paulina Chudy (klasa I), Agnieszka Kmieć (klasa III), Nataniel Doś (klasa IV), Kinga Nowak (klasa V), Nikola Partyńska (klasa V), Julia Białkowska (klasa V), Martyna Początek (klasa V). Natomiast autorką pracy literackiej opisującej i przypominającej nauczanie papieża podczas jego pielgrzymek do Ojczyzny i spotkań z Polakami była Gabriela Kmieć (klasa V). 

Wszystkie prace zostały przekazane do Instytutu Akcji w Tarnowie. Wyniki konkursu poznamy dopiero w listopadzie, ale już we wrześniu Parafialny Oddział Akcji Katolickiej nagrodzi  autorów wszystkich prac nagrodami książkowymi.

  Oprac. Irena Klich

Dziennik elektroniczny
Jadłospis
RODO
Dokumenty szkolne
NASZ PATRON
Pieśń szkoły
CIEKAWSCY
Nasz nowy projekt
Przetłumacz stronę

Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
             
Urodziny Urodziny:
Atlas Szkoły z klasą 2.0
UczestniczymyWygenerowano w sekund: 0.16 29,751,834 unikalnych wizyt