16 Czerwiec 2019 13:26
BIP
O szkole

Dla sześciolatków

Kontakt

Historia szkoły

Osiągnięcia uczniów

Informacje dla rodziców

Kadra szkoły

Uczniowie

Rada Rodziców

Samorząd Uczniowski

Statut szkoły

Nasze archiwum

Nasze projekty

Kalendarz 2017/2018

Nasze osiągnięcia
Losowa Fotka
Projekty unijne
Ankieta
Jaką ocenę wystawisz nowej stronie?

6

5

4

3

2

1

Uczestniczymy w uroczystościach setnej rocznicy Odzyskania Niepodległości
Uczestniczymy w uroczystościach setnej rocznicy Odzyskania Niepodległości

11 listopada sztandar naszej szkoły w asyscie uczniów Natalii Kijak, Justyny Maziarz, Sebastiana Puły, Andrzeja Michalczyka,  Marleny Maziarz i Nikoli Partyńskiej uczestniczył w uroczystościach religijno - patriotycznych w Dąbrowie Tarnowskiej.

Stulecie odzyskania niepodległości Polski rozpoczęło się przemarszem pocztów sztandarowych i delegacji sprzed budynku Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej.

Pochód patriotyczny ulicami miasta, prowadzony przez orkiestrę dętą i udał się do Kościoła  pw. NMP Szkaplerznej na Mszę Świętą w intencji Ojczyzny, którą oprawił ks. Prałat Józef Poremba oraz ks. Prałat Stanisław Cyran, proboszcz dąbrowskiej parafii oraz ks. dr Jan Bartoszek.

Druga część uroczystości odbyła się w Parku Miejskim przed Pomnikiem Poległych, gdzie  licznie zgromadzili się samorządowcy, parlamentarzyści,  przedstawiciele służb mundurowych, pocztów sztandarowych, instytucji państwowych, szkół, jednostek OSP, organizacji pozarządowych i mieszkańców powiatu dąbrowskiego.

Podczas tegorocznego świętowania nie zabrakło programu patriotycznego  w wykonaniu uczennic  Powiatowego Centrum i Kompetencji Zawodowych  w Szczucinie.

Po powitaniach i przemówieniach  samorządowców oraz parlamentarzystów liczne delegacje złożyły wieńce, wiązanki kwiatów pod Pomnikiem Poległych - będące wyrazem szacunku i wdzięczności dla pokoleń walczących o niepodległość. Opiekę nad pocztem sztandarowym sprawowała p. Renata Sojka

Dziennik elektroniczny
Jadłospis
RODO
Dokumenty szkolne
NASZ PATRON
Pieśń szkoły
CIEKAWSCY
Nasz nowy projekt
Przetłumacz stronę

Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
             
Urodziny Urodziny:
Atlas Szkoły z klasą 2.0
UczestniczymyWygenerowano w sekund: 0.09 26,649,984 unikalnych wizyt