19 Marzec 2019 18:26
BIP
O szkole

Dla sześciolatków

Kontakt

Historia szkoły

Osiągnięcia uczniów

Informacje dla rodziców

Kadra szkoły

Uczniowie

Rada Rodziców

Samorząd Uczniowski

Statut szkoły

Nasze archiwum

Nasze projekty

Kalendarz 2017/2018

Nasze osiągnięcia
Losowa Fotka
Projekty unijne
Ankieta
Jaką ocenę wystawisz nowej stronie?

6

5

4

3

2

1

Uczestniczymy w uroczystościach setnej rocznicy Odzyskania Niepodległości
Uczestniczymy w uroczystościach setnej rocznicy Odzyskania Niepodległości

11 listopada sztandar naszej szkoły w asyscie uczniów Natalii Kijak, Justyny Maziarz, Sebastiana Puły, Andrzeja Michalczyka,  Marleny Maziarz i Nikoli Partyńskiej uczestniczył w uroczystościach religijno - patriotycznych w Dąbrowie Tarnowskiej.

Stulecie odzyskania niepodległości Polski rozpoczęło się przemarszem pocztów sztandarowych i delegacji sprzed budynku Starostwa Powiatowego w Dąbrowie Tarnowskiej.

Pochód patriotyczny ulicami miasta, prowadzony przez orkiestrę dętą i udał się do Kościoła  pw. NMP Szkaplerznej na Mszę Świętą w intencji Ojczyzny, którą oprawił ks. Prałat Józef Poremba oraz ks. Prałat Stanisław Cyran, proboszcz dąbrowskiej parafii oraz ks. dr Jan Bartoszek.

Druga część uroczystości odbyła się w Parku Miejskim przed Pomnikiem Poległych, gdzie  licznie zgromadzili się samorządowcy, parlamentarzyści,  przedstawiciele służb mundurowych, pocztów sztandarowych, instytucji państwowych, szkół, jednostek OSP, organizacji pozarządowych i mieszkańców powiatu dąbrowskiego.

Podczas tegorocznego świętowania nie zabrakło programu patriotycznego  w wykonaniu uczennic  Powiatowego Centrum i Kompetencji Zawodowych  w Szczucinie.

Po powitaniach i przemówieniach  samorządowców oraz parlamentarzystów liczne delegacje złożyły wieńce, wiązanki kwiatów pod Pomnikiem Poległych - będące wyrazem szacunku i wdzięczności dla pokoleń walczących o niepodległość. Opiekę nad pocztem sztandarowym sprawowała p. Renata Sojka

Dziennik elektroniczny
Jadłospis
Dokumenty szkolne
NASZ PATRON
CIEKAWSCY
Nasz nowy projekt
Przetłumacz stronę

Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             
Urodziny Urodziny:
Atlas Szkoły z klasą 2.0
UczestniczymyWygenerowano w sekund: 0.07 24,304,508 unikalnych wizyt