24 Styczeń 2020 00:07
BIP
O szkole

Dla sześciolatków

Kontakt

Historia szkoły

Osiągnięcia uczniów

Informacje dla rodziców

Kadra szkoły

Uczniowie

Rada Rodziców

Samorząd Uczniowski

Statut szkoły

Nasze archiwum

Nasze projekty

Nasze osiągnięcia
Losowa Fotka
Projekty unijne
Ankieta
Jaką ocenę wystawisz nowej stronie?

6

5

4

3

2

1

Zakończenie roku szkolnego
Zakończenie roku szkolnego

Uroczystą akademię z okazji zakończenia roku szklonego 2018/19 rozpoczął dyrektor szkoły – pan Dariusz Węglowski.

Po oficjalnym powitaniu wszystkich obecnych na sali nastąpiło uroczyste przekazanie sztandaru nowemu składowi pocztu sztandarowego.

W okolicznościowym przemówieniu pan dyrektor podsumował mijający rok szkolny. Podkreślił, że był to rok wyjątkowy, gdyż świętowaliśmy setną rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Przypomniał najważniejsze osiągnięcia uczniów. Podziękował nauczycielom i pracownikom szkoły za całoroczną pracę. Rodzicom pogratulował osiągnięć ich dzieci oraz wyraził słowa uznania za zaangażowanie na rzecz szkoły, wręczając pani Agacie Machaj - Przewodniczącej Rady Rodziców - podziękowanie dla wszystkich Rodziców.

Ósmoklasistów docenił za wyniki w pierwszym w Ich życiu egzaminie oraz życzył  im trafnych i dobrych decyzji, by nadal byli pełni motywacji do działania i entuzjazmu. Wyraził przekonanie, że będą godnie reprezentować szkołę.

W dalszej części wystąpienia dyrektor odczytał okolicznościowy list Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - skierowany do Dyrektora szkoły, Grona Pedagogicznego, Pracowników, Uczniów oraz Rodziców, w którym Nadawca złożył  Adresatom gratulacje oraz wyrazy uznania za codzienny trud i zaangażowanie w pracy edukacyjnej i wychowawczej na rzecz dzieci i młodzieży.

W części artystycznej – rozpoczętej pięknym polonezem w wykonaniu ósmoklasistów, uczniowie przedstawili program, przygotowany pod kierunkiem pana Waldemara Szloska. Wychowankowie skierowali wiele ciepłych słów, dziękując rodzicom za trud wychowania, nauczycielom za przekazaną wiedzę i ciekawość świata, a panu dyrektorowi za szkołę, w której czuli się bezpieczni i doceniani.

Na koniec uroczystości dyrektor wręczył świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe uczniom klas I - VIII, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce oraz mieli stuprocentową frekwencję.

Rodzice otrzymali podziękowania i listy gratulacyjne.

Uczniem roku szkolnego 2018/19 została szóstoklasistka – Gabriela Kmieć, Czytelnikiem Roku, a Ekspertem Baśniowym Adam Ciąbor z klasy II.

Dziennik elektroniczny
Jadłospis
RODO
Dokumenty szkolne
NASZ PATRON
Pieśń szkoły
CIEKAWSCY
Nasz nowy projekt
Przetłumacz stronę

Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Urodziny Urodziny:
Atlas Szkoły z klasą 2.0
UczestniczymyWygenerowano w sekund: 0.05 29,751,864 unikalnych wizyt