16 Wrzesień 2019 04:19
BIP
O szkole

Dla sześciolatków

Kontakt

Historia szkoły

Osiągnięcia uczniów

Informacje dla rodziców

Kadra szkoły

Uczniowie

Rada Rodziców

Samorząd Uczniowski

Statut szkoły

Nasze archiwum

Nasze projekty

Kalendarz 2017/2018

Nasze osiągnięcia
Losowa Fotka
Projekty unijne
Ankieta
Jaką ocenę wystawisz nowej stronie?

6

5

4

3

2

1

Zakończenie roku szkolnego
Zakończenie roku szkolnego

Uroczystą akademię z okazji zakończenia roku szklonego 2018/19 rozpoczął dyrektor szkoły – pan Dariusz Węglowski.

Po oficjalnym powitaniu wszystkich obecnych na sali nastąpiło uroczyste przekazanie sztandaru nowemu składowi pocztu sztandarowego.

W okolicznościowym przemówieniu pan dyrektor podsumował mijający rok szkolny. Podkreślił, że był to rok wyjątkowy, gdyż świętowaliśmy setną rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Przypomniał najważniejsze osiągnięcia uczniów. Podziękował nauczycielom i pracownikom szkoły za całoroczną pracę. Rodzicom pogratulował osiągnięć ich dzieci oraz wyraził słowa uznania za zaangażowanie na rzecz szkoły, wręczając pani Agacie Machaj - Przewodniczącej Rady Rodziców - podziękowanie dla wszystkich Rodziców.

Ósmoklasistów docenił za wyniki w pierwszym w Ich życiu egzaminie oraz życzył  im trafnych i dobrych decyzji, by nadal byli pełni motywacji do działania i entuzjazmu. Wyraził przekonanie, że będą godnie reprezentować szkołę.

W dalszej części wystąpienia dyrektor odczytał okolicznościowy list Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej Krzysztofa Kaczmarskiego - skierowany do Dyrektora szkoły, Grona Pedagogicznego, Pracowników, Uczniów oraz Rodziców, w którym Nadawca złożył  Adresatom gratulacje oraz wyrazy uznania za codzienny trud i zaangażowanie w pracy edukacyjnej i wychowawczej na rzecz dzieci i młodzieży.

W części artystycznej – rozpoczętej pięknym polonezem w wykonaniu ósmoklasistów, uczniowie przedstawili program, przygotowany pod kierunkiem pana Waldemara Szloska. Wychowankowie skierowali wiele ciepłych słów, dziękując rodzicom za trud wychowania, nauczycielom za przekazaną wiedzę i ciekawość świata, a panu dyrektorowi za szkołę, w której czuli się bezpieczni i doceniani.

Na koniec uroczystości dyrektor wręczył świadectwa z wyróżnieniem i nagrody książkowe uczniom klas I - VIII, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce oraz mieli stuprocentową frekwencję.

Rodzice otrzymali podziękowania i listy gratulacyjne.

Uczniem roku szkolnego 2018/19 została szóstoklasistka – Gabriela Kmieć, Czytelnikiem Roku, a Ekspertem Baśniowym Adam Ciąbor z klasy II.

Dziennik elektroniczny
Jadłospis
RODO
Dokumenty szkolne
NASZ PATRON
Pieśń szkoły
CIEKAWSCY
Nasz nowy projekt
Przetłumacz stronę

Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Urodziny Urodziny:
Atlas Szkoły z klasą 2.0
UczestniczymyWygenerowano w sekund: 0.12 28,127,909 unikalnych wizyt