27 Listopad 2020 14:30
BIP
Szkoła online
Szkoły ponadpodstawowe
O szkole

Dla sześciolatków

Kontakt

Historia szkoły

Osiągnięcia uczniów

Informacje dla rodziców

Kadra szkoły

Uczniowie

Rada Rodziców

Samorząd Uczniowski

Statut szkoły

Nasze archiwum

Nasze projekty

Nasze osiągnięcia
Losowa Fotka
Projekty unijne
Ankieta
Jaką ocenę wystawisz nowej stronie?

6

5

4

3

2

1

"Z X Muzą w szkolnej ławce" - zakończenie projektu

W czwartek 18 XII w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gruszowie Wielkim nastąpiło oficjalne podsumowanie i zamknięcie naszego wspólnego projektu "Z X Muzą w szkolnej ławce".

Więcej o tej uroczystości można poczytać na stronie internetowej Nowego Kuriera Dąbrowskiego.

Opłatek szkolny

W piątek 19 grudnia w naszej szkole odbyła się piękna uroczystość nawiązująca do Świąt Bożego Narodzenia. Społeczność szkolna zgromadziła się w sali teatralnej naszej szkoły i obejrzała okolicznościowy program przygotowany przez panią Irenę Klich. Oprawę muzyczną wraz ze szkolnym chórem wykonał pan Waldemar Szlosek. Nad kunsztem dekoracji pracowały wraz z uczniami panie Mirella Kiełbasa i Kazimiera Sipior.

Piękne przedstawienie nawiązujące do zbliżających się świąt wraz z nami obejrzeli zaproszeni goście a wśród nich byli dyrektorzy i kierownicy szkoły dyrektor szkoły Kazimierz Szlosek i kierownik Czesław Osak, księża Stanisław Bieleń i Władysław Jaróg, emerytowani nauczyciele i rodzice.

Na zakończenie ks. Proboszcz Stanisław Bieleń poświęcił opłatki a dyrektor szkoły pan Dariusz Węglowski złożył Wszystkim zebranym okolicznościowe życzenia świąteczne i noworoczne.

Życzymy Wszystkim Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Zdjęcia z opłatka znajdują się w galerii.

Najlepsza w konkursie wiedzy o św. Pawle

Wszystkie możliwe do osiągnięcia punkty zdobyła uczennica klasy V Weronika Kuta, startująca w konkursie wiedzy religijnej o św. Pawle. Konkurs odbył się 14 listopada w Dąbrowie Tarnowskiej (Tydzień Kultury Chrześcijańskiej).

IV miejsce ex aequo przypadło piątoklasistce Agnieszce Kołodziej.

 

Konkurs recytatorski "...ku temu, co przede mną"

W tym konkursie przeprowadzonym 13 listopada w Dąbrowie Tarnowskiej w ramach obchodów  Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej  możemy poszczycić się osiągnięciem wysokich lokat. Spośród czterech uczniów reprezentujących naszą szkołę I miejsce zajęła Weronika Kuta z klasy V (ex aequo), a II miejsce - Szczepan Kogut z klasy VI (również ex aequo). Zwycięzcy wrócili z dyplomami i cennymi albumami.

Wystawa prac bożonarodzeniowych

Z inicjatywy pani Doroty Grzesik oraz w myśl realizowanego zadania z projektu „Z X Muzą w szkolnej ławce”, który dofinansowany został w ramach zadania pn. "Kształcenie umiejętności społecznych i życiowych, kształtowanie właściwych relacji w kontaktach międzyludzkich" - element Rządowego Programu "Rozwoju edukacji na obszarach wiejskich w latach 2008-2013", priorytet 1, działanie 1.9.4., na początku grudnia w naszej szkole została zorganizowana ekspozycja prac plastyczno – technicznych tematycznie związanych z okresem Świąt Bożego Narodzenia.

Najlepsze prace zostały nagrodzone dyplomami i książkami ufundowanymi przez pana Dyrektora i wręczone przez organizatorów i Jury konkursu.

Zwycięzcom Gratulujemy!!!

Zdjęcia z wystawy można oglądać w galerii.

Andrzejki

W galerii dodany został album "Andrzejki 2008".

"W andrzejkowym nastroju" - Z X Muzą w szkolnej ławce

28 listopada w naszej szkole odbyło się spotkanie z uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej przy Stowarzyszeniu Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Pomocna Dłoń" oraz ich opiekunami.

Ciepłym powitaniem rozpoczął dyrektor naszej szkoły, który zwrócił uwagę, że  spotkanie zainicjowało obok chęci wspólnego spotkania także realizowane zadanie z projektu "Z X muzą w szkolnej ławce" w ramach zadania...

Dziennik elektroniczny
Jadłospis
RODO
Dokumenty szkolne
NASZ PATRON
Pieśń szkoły
CIEKAWSCY
Nasz nowy projekt
Przetłumacz stronę

Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Urodziny Urodziny:
Atlas Szkoły z klasą 2.0
UczestniczymyWygenerowano w sekund: 0.04 31,863,316 unikalnych wizyt