17 Październik 2018 04:54
O szkole

Dla sześciolatków

Kontakt

Historia szkoły

Osiągnięcia uczniów

Informacje dla rodziców

Kadra szkoły

Uczniowie

Rada Rodziców

Samorząd Uczniowski

Statut szkoły

Nasze archiwum

Nasze projekty

Kalendarz 2017/2018

Nasze osiągnięcia
Losowa Fotka
Projekty unijne
Ankieta
Jaką ocenę wystawisz nowej stronie?

6

5

4

3

2

1

Tańcząc z "Honoratą"

Realizując jedno z zadań wynikających z projektu „Z X Muzą w szkolnej ławce” w ramach zadania pn. "Kształcenie umiejętności społecznych i życiowych, kształtowanie właściwych relacji w kontaktach międzyludzkich" - element Rządowego Programu "Rozwoju edukacji na obszarach wiejskich w latach 2008-2013", priorytet 1, działanie 1.9.4. uczniowie naszej szkoły uczestniczą w zajęciach z choreografem.

Jest to cykl spotkań prowadzonych przez trenerkę Studia Tańca „Honorata” z Tarnowa...

Święto Odzyskania Niepodległości

Święto Odzyskania Niepodległości - polskie święto narodowe związane z odzyskaniem w 1918 roku, po 123 latach zaborów, niepodległości.

Z tej okazji w naszej szkole odbyła się bardzo uroczysta akademia przygotowana przez uczniów klasy VI pod kierunkiem  pani Bernadety Pabian. Ciekawy program artystyczny nawiązał do wydarzeń sprzed 90 lat.

 

Śladami św. Pawła

św. Paweł

Po raz kolejny nasza szkoła włączyła się w obchody XIV już Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej w Dąbrowie Tarnowskiej, przebiegającego pod hasłem „Rok Świętego Pawła Apostoła Narodów – Śladami św. Pawła”. W trzech konkursach: plastycznym, recytatorskim i wiedzy religijnej – na etapie szkolnym wzięło udział 68 dzieci (to więcej niż połowa uczniów). Organizatorzy: p. Irena Klich, p. Bernadeta Pabian i p. Waldemar Szlosek zadbali o atrakcyjne nagrody (dyplomy, książki, zakładki), ufundowane przez parafię w Nieczajnie, reprezentowaną przez ks. proboszcza Stanisława Bielenia, i Radę Rodziców. Rozstrzygnięcie konkursów i wręczenie nagród miało miejsce 5 listopada.

W konkursie plastycznym w grupie klas I – III czołowe miejsca zajęli:...

Listopadowa zaduma

Początek listopada to czas szczególnej zadumy i modlitwy w intencji zmarłych. Dzieci odwiedzały na cmentarzu groby swoich bliskich. Nie zapomniały również o grobie nieznanego żołnierza z września 1939 roku, znajdującego się na miejscowym cmentarzu. To była zarazem lekcja historii naszej ojczyzny.

Więcej zdjęć w galerii

 

Święto Latawca

Październikowa wietrzna pogoda zachęcała do puszczania latawców. Dzieci z klas I – III mogły to uczynić w obchodzone w naszej szkole Święto Latawca w dniu 30 X. Dwanaście różnobarwnych latawców próbowało poszybować w przestworzach, co nieoczekiwanie udaremniła kapryśna aura – wiatr ucichł. Organizatorzy i zarazem jury w osobach: p. Grażyna Kruk, p. Irena Klich i p. Kazimiera Sipior zadecydowali o przyznaniu równorzędnych nagród wszystkim startującym w konkursie. Nagrody rzeczowe (przybory szkolne) ufundowane przez Radę Rodziców otrzymali:...

 

Dzień Papieski

„Jan Paweł II – Wychowawca Młodzieży” to hasło tegorocznego Dnia Papieskiego, obchodzonego w całej Polsce w niedzielę, 12 października. W jego obchody włączyła się nasza schola, która pod kierunkiem nauczycieli: p. Ireny Klich i p. Waldemara Szloska przygotowała wzruszający...

 

Mistrzostwo Gminy w piłce ręcznej dla naszych dziewcząt !!!

28 X 2008r. na szkolnym boisku SP-1 w Dąbrowie Tarnowskiej został przeprowadzony turniej piłki ręcznej. Uczniowie szkół podstawowych walczyli o tytuł Mistrza Gminy i awans do zawodów powiatowych.W kategorii dziewcząt do rywalizacji przystąpiły 4 drużyny.

Wyniki:
SP Smęgorzów – SP-2 Dąbrowa T. - 3:1
SP Nieczajna Górna – SP-1 Dąbrowa T. - 4:1
Mecz o I miejsce SP Smęgorzów - SP Nieczajna Górna 1:7
O III miejsce – SP-2 Dąbrowa T. – SP-1 Dąbrowa T. - 5:3

Tytuł Mistrza Gminy zdobyła drużyna dziewcząt z SP Nieczajna Górna prowadzona przez Jerzego Skoczylasa w składzie...

 

Dziennik elektroniczny
Jadłospis
Dokumenty szkolne
NASZ PATRON
CIEKAWSCY
Nasz nowy projekt
Przetłumacz stronę

Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Urodziny Urodziny:
Atlas Szkoły z klasą 2.0
UczestniczymyWygenerowano w sekund: 0.03 18,605,829 unikalnych wizyt