19 Listopad 2018 21:10
O szkole

Dla sześciolatków

Kontakt

Historia szkoły

Osiągnięcia uczniów

Informacje dla rodziców

Kadra szkoły

Uczniowie

Rada Rodziców

Samorząd Uczniowski

Statut szkoły

Nasze archiwum

Nasze projekty

Kalendarz 2017/2018

Nasze osiągnięcia
Losowa Fotka
Projekty unijne
Ankieta
Jaką ocenę wystawisz nowej stronie?

6

5

4

3

2

1

Mikołajkowe prezenty

Tradycyjnie, jak co roku, naszą szkołę odwiedził Mikołaj. Na sali gimnastycznej niecierpliwie czekały na niego dzieci z klas I – III oraz uczniowie klasy V. Nasz gość wysłuchał najpierw programu artystycznego, przygotowanego przez klasy I i II pod kierunkiem p. Grażyny Kruk, p. Ireny Klich i p. Waldemara Szloska. Dopiero wtedy rozdał prezenty. Szkoda, że mikołajki są tylko raz w roku!

Zdjęcia z odwiedzin można oglądać w galerii.

 

"Z X Muzą w szkolnej ławce" - zakończenie projektu

W czwartek 18 XII w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gruszowie Wielkim nastąpiło oficjalne podsumowanie i zamknięcie naszego wspólnego projektu "Z X Muzą w szkolnej ławce".

Więcej o tej uroczystości można poczytać na stronie internetowej Nowego Kuriera Dąbrowskiego.

Opłatek szkolny

W piątek 19 grudnia w naszej szkole odbyła się piękna uroczystość nawiązująca do Świąt Bożego Narodzenia. Społeczność szkolna zgromadziła się w sali teatralnej naszej szkoły i obejrzała okolicznościowy program przygotowany przez panią Irenę Klich. Oprawę muzyczną wraz ze szkolnym chórem wykonał pan Waldemar Szlosek. Nad kunsztem dekoracji pracowały wraz z uczniami panie Mirella Kiełbasa i Kazimiera Sipior.

Piękne przedstawienie nawiązujące do zbliżających się świąt wraz z nami obejrzeli zaproszeni goście a wśród nich byli dyrektorzy i kierownicy szkoły dyrektor szkoły Kazimierz Szlosek i kierownik Czesław Osak, księża Stanisław Bieleń i Władysław Jaróg, emerytowani nauczyciele i rodzice.

Na zakończenie ks. Proboszcz Stanisław Bieleń poświęcił opłatki a dyrektor szkoły pan Dariusz Węglowski złożył Wszystkim zebranym okolicznościowe życzenia świąteczne i noworoczne.

Życzymy Wszystkim Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Zdjęcia z opłatka znajdują się w galerii.

Najlepsza w konkursie wiedzy o św. Pawle

Wszystkie możliwe do osiągnięcia punkty zdobyła uczennica klasy V Weronika Kuta, startująca w konkursie wiedzy religijnej o św. Pawle. Konkurs odbył się 14 listopada w Dąbrowie Tarnowskiej (Tydzień Kultury Chrześcijańskiej).

IV miejsce ex aequo przypadło piątoklasistce Agnieszce Kołodziej.

 

Konkurs recytatorski "...ku temu, co przede mną"

W tym konkursie przeprowadzonym 13 listopada w Dąbrowie Tarnowskiej w ramach obchodów  Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej  możemy poszczycić się osiągnięciem wysokich lokat. Spośród czterech uczniów reprezentujących naszą szkołę I miejsce zajęła Weronika Kuta z klasy V (ex aequo), a II miejsce - Szczepan Kogut z klasy VI (również ex aequo). Zwycięzcy wrócili z dyplomami i cennymi albumami.

Wystawa prac bożonarodzeniowych

Z inicjatywy pani Doroty Grzesik oraz w myśl realizowanego zadania z projektu „Z X Muzą w szkolnej ławce”, który dofinansowany został w ramach zadania pn. "Kształcenie umiejętności społecznych i życiowych, kształtowanie właściwych relacji w kontaktach międzyludzkich" - element Rządowego Programu "Rozwoju edukacji na obszarach wiejskich w latach 2008-2013", priorytet 1, działanie 1.9.4., na początku grudnia w naszej szkole została zorganizowana ekspozycja prac plastyczno – technicznych tematycznie związanych z okresem Świąt Bożego Narodzenia.

Najlepsze prace zostały nagrodzone dyplomami i książkami ufundowanymi przez pana Dyrektora i wręczone przez organizatorów i Jury konkursu.

Zwycięzcom Gratulujemy!!!

Zdjęcia z wystawy można oglądać w galerii.

Andrzejki

W galerii dodany został album "Andrzejki 2008".

Dziennik elektroniczny
Jadłospis
Dokumenty szkolne
NASZ PATRON
CIEKAWSCY
Nasz nowy projekt
Przetłumacz stronę

Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Urodziny Urodziny:
Atlas Szkoły z klasą 2.0
UczestniczymyWygenerowano w sekund: 0.08 19,455,867 unikalnych wizyt