19 Marzec 2019 18:21
BIP
O szkole

Dla sześciolatków

Kontakt

Historia szkoły

Osiągnięcia uczniów

Informacje dla rodziców

Kadra szkoły

Uczniowie

Rada Rodziców

Samorząd Uczniowski

Statut szkoły

Nasze archiwum

Nasze projekty

Kalendarz 2017/2018

Nasze osiągnięcia
Losowa Fotka
Projekty unijne
Ankieta
Jaką ocenę wystawisz nowej stronie?

6

5

4

3

2

1

Nie ma jak Babcia i Dziadek!

Szkolną salę teatralną w dniu 21 stycznia wypełnili bardzo oczekiwani przez wnuków dziadkowie i babcie uczniów klas I i II. Okazją do spotkania stało się Święto Babci i Dziadka. Seniorzy przy...

Gościmy mieszkańców naszej miejscowości

W niedzielę, 11 stycznia 2009 roku na godzinę 16.00 zaprosiliśmy do naszej szkoły mieszkańców Nieczajnej. Od piętnastu lat tradycją naszej placówki jest wystawianie...

O kolędzie z naszymi strażakami...

W niedzielne grudniowe popołudnie uczniowie naszej szkoły wraz z grupą uczniów ze szkoły w Gruszowie Wielkim zaznajomili się z działalnością  zespołu kolędniczego Ochotniczej Straży Pożarnej w Nieczajnie Górnej „Herody „Nieczajnianie”.

Spotkanie odbyło się w...

 

W teatrze "Groteska"

W ramach realizacji projektu „Z X Muzą w szkolnej ławce”  25 uczniów z klas I – III naszej szkoły (i taka sama liczba dzieci z Gruszowa Wielkiego) w dniu 16 grudnia  udało się do Krakowa. Celem podróży był teatr „Groteska”, gdzie...

Mikołajkowe prezenty

Tradycyjnie, jak co roku, naszą szkołę odwiedził Mikołaj. Na sali gimnastycznej niecierpliwie czekały na niego dzieci z klas I – III oraz uczniowie klasy V. Nasz gość wysłuchał najpierw programu artystycznego, przygotowanego przez klasy I i II pod kierunkiem p. Grażyny Kruk, p. Ireny Klich i p. Waldemara Szloska. Dopiero wtedy rozdał prezenty. Szkoda, że mikołajki są tylko raz w roku!

Zdjęcia z odwiedzin można oglądać w galerii.

 

"Z X Muzą w szkolnej ławce" - zakończenie projektu

W czwartek 18 XII w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gruszowie Wielkim nastąpiło oficjalne podsumowanie i zamknięcie naszego wspólnego projektu "Z X Muzą w szkolnej ławce".

Więcej o tej uroczystości można poczytać na stronie internetowej Nowego Kuriera Dąbrowskiego.

Opłatek szkolny

W piątek 19 grudnia w naszej szkole odbyła się piękna uroczystość nawiązująca do Świąt Bożego Narodzenia. Społeczność szkolna zgromadziła się w sali teatralnej naszej szkoły i obejrzała okolicznościowy program przygotowany przez panią Irenę Klich. Oprawę muzyczną wraz ze szkolnym chórem wykonał pan Waldemar Szlosek. Nad kunsztem dekoracji pracowały wraz z uczniami panie Mirella Kiełbasa i Kazimiera Sipior.

Piękne przedstawienie nawiązujące do zbliżających się świąt wraz z nami obejrzeli zaproszeni goście a wśród nich byli dyrektorzy i kierownicy szkoły dyrektor szkoły Kazimierz Szlosek i kierownik Czesław Osak, księża Stanisław Bieleń i Władysław Jaróg, emerytowani nauczyciele i rodzice.

Na zakończenie ks. Proboszcz Stanisław Bieleń poświęcił opłatki a dyrektor szkoły pan Dariusz Węglowski złożył Wszystkim zebranym okolicznościowe życzenia świąteczne i noworoczne.

Życzymy Wszystkim Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

Zdjęcia z opłatka znajdują się w galerii.

Dziennik elektroniczny
Jadłospis
Dokumenty szkolne
NASZ PATRON
CIEKAWSCY
Nasz nowy projekt
Przetłumacz stronę

Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             
Urodziny Urodziny:
Atlas Szkoły z klasą 2.0
UczestniczymyWygenerowano w sekund: 0.05 24,304,335 unikalnych wizyt