List dyrektora szkoły do Uczniów, Rodziców i Nauczycieli
Dodane przez admin dnia 26/06/2020 00:00

Drodzy Uczniowie,

Szanowni Nauczyciele i Rodzice!

Kończymy wspólnie kolejny rok szkolny.  Zapewne nikt z nas, jeszcze trzy miesiące temu nie myślał, że będzie miało to taki charakter.

Ważne jest, że udało nam się zakończyć ten rok szkolny razem, zdrowo i dla Wszystkich z promocją do klas programowo wyższych.

O tym, jak dużo osiągnęliście mimo pandemii, świadczą Wasze sukcesy w różnorodnych konkursach i przejawach aktywności twórczej,  którą systematycznie dzieliliśmy się poprzez stronę internetową, szkołę on line i inne formy mobilnej komunikacji.

Ilość nagród ufundowanych przez Radę Rodziców to także najlepszy dowód na to, jak dobrze poradziliście sobie w nowej - zdalnej rzeczywistości.

Jak w każdym roku tak i w tym wybraliśmy Najlepszego Ucznia roku szkolnego 2019/20 jest nim uczeń klasy VIII – Wiktor Wybraniec ze średnią ocen 5,50!

Wiktor otrzymał także okolicznościową statuetkę od Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej.

Myślę, że warto brać z Niego przykład i postarać się o ten tytuł w przyszłym roku szkolnym.

Wam także gratuluję waszych świadectw, bo są one dowodem na to jakimi jesteście ludźmi, w czym jesteście dobrzy, jakie są Wasze pasje i w jakim kierunku rozwoju zmierzacie.

Za ten czas poświęcony kształceniu stacjonarnemu i temu na odległość Wam oraz Nauczycielom i Rodzicom bardzo dziękuję.

Gdyby nie ogromna wspólna determinacja, nie osiągnęlibyśmy tego wszystkiego.

Solidna praca, Wasze mobilizowanie i systematyczna otwartość na wyzwania rzeczywistości sprawiła, że dzisiaj mogę Wam wszystkim pogratulować i podziękować!

Życzę Wam wszystkim, Uczniom, Nauczycielom i Rodzicom bezpiecznych i spokojnych wakacji.

Odpocznijcie, nabierzcie sił, byśmy 1 września - już wszyscy razem na sali gimnastycznej, mogli się cieszyć inauguracją nowego roku szkolnego 2020/21.

Dariusz Węglowski – dyrektor szkoły