Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia - finał akcji!
Dodane przez admin dnia 01/10/2020 19:39

Od poniedziałku  28 września prowadzone są w naszej szkole działania  edukacyjne z okazji zbliżającego się  Światowego  Dnia  Tabliczki Mnożenia.  Przez cały tydzień chętni  uczniowie  z klas  4-8  przypominali sobie   tabliczkę mnożenia rozwiązując testy multimedialne online.  Za poprawnie rozwiązane testy oraz szybkość liczenia uzyskiwali punkty.

Po tygodniu zmagań wyłonieni zostali najlepsi z klas:

Klasa IV:

Mateusz Kijak -11 punktów

Sylwia Siewierska- 10 punktów

Adam Ciąbor – 9 punktów

 

Klasa V:

Mateusz Wójcik  - 13 punktów

Wiktor Kot –  12 punktów

Julia Wojtas -  10 punktów

 

Klasa VI:

Oktawia Bafia – 10 punktów

Natalia Kijak – 10 punktów

Tobiasz Pikul – 10 punktów

 

Klasa VII:

Karolina Kowal – 9 punktów

Kacper Kogut – 9 punktów

Roksana Puła – 8 punktów

 

Klasa VIII:

Marlena Maziarz – 12 punktów

Martyna Początek – 10 punktów

Nikola Partyńska – 10 punktów

W piątek 2 października w Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia odbędzie się finał  prowadzonych działań,  zaś najlepsi uczniowie  z każdej klasy  zmierzą się  w dodatkowych "tabliczkowych" konkurencjach, walcząc o tytuł  Mistrza  Tabliczki Mnożenia  2020 roku.

O godzinie 10.35 w pracowni komputerowej zgromadzą się wszyscy wymienieni wyżej uczniowie ale w  finale walczyć będą tylko najlepsi  z nich: Mateusz Kijak, Mateusz Wójcik, Marlena Maziarz oraz uczniowie z klasy VI i VII którzy z powodu takiej samej liczby  zdobytych punktów  będą  rano uczestniczyć w dogrywce  która jednoznacznie wyznaczy klasowego lidera.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom, którzy licznie i aktywnie włączyli się w obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia a jutrzejszym finalistom życzymy powodzenia!!!

 

Anna Wolak