TANECZNE ZWYCIĘSTWO
Dodane przez admin dnia 03/03/2018 00:00

Uczeń klasy I Adaś Ciąbor może poszczycić się dużym sukcesem. W czasie ferii zimowych chłopiec wziął udział w Beskidzkim Festiwalu Tańca Kęty 2018. Była to IV edycja Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego. Patronat nad turniejem objął burmistrz gminy Kęty Jan Klęczar, a patronat honorowy marszałek województwa małopolskiego Jacek Krupa.

Adaś zajął I miejsce z wyróżnieniem w kategorii 8 - 9 lat BRĄZ. Chłopiec uczy się tańca drugi rok. Jego partnerką jest Wiktoria Węgiel ze szkoły podstawowej w Zarzeczu.

W sobotę, 3 marca, Adaś wziął udział w I Turnieju Tańca Towarzyskiego Royal Cup Wieliczka 2018. Ponadto 3 grudnia 2017 roku zajął I miejsce w swojej kategorii w Turnieju Tańca Towarzyskiego „Mikołaj ze Zdrowolubkiem” w Piekarach.

Na swoim koncie w roku 2017 chłopiec ma już kilka sukcesów: dwa pierwsze miejsca w IV Tuchowskim Show Młodych Talentów, udział w Ogólnopolskim Festiwalu Tańca LATIN DANCE SHOW o puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej, udział w II Ogólnopolskim Festiwalu Tańca LATINO CUP o puchar Burmistrza Żabna.

Adasiowi życzymy kolejnych tanecznych sukcesów!

Opracowanie Irena Klich