ZWYCIĘŻAMY PO RAZ SZÓSTY W TURNIEJU GRY W "DWA OGNIE"
Dodane przez admin dnia 22/11/2018 00:00

Uczniowie klas edukacji wczesnoszkolnej spotkali się w środę, 21 listopada, na sali gimnastycznej naszej szkoły. Na rozgrywki VI Gminnego Turnieju Gry w „Dwa ognie” dla klas I – III o Puchar Burmistrza Dąbrowy Tarnowskiej przybyło 6 drużyn. Turniejowym hasłem była rymowanka „O kondycję dbamy – więc w dwa ognie gramy”. Po wyrównanej i bardzo zaciekłej, ale sportowej walce i rozegraniu aż 15. meczów w systemie „każdy z każdym”, sędzia Jarosław Piasecki, nauczyciel wychowania fizycznego z sąsiedniej szkoły w Luszowicach, ogłosił niecierpliwie oczekiwany werdykt:

I miejsce - SP Nieczajna Górna,

II miejsce – SP  Żelazówka,

III miejsce – SP  Szarwark,

IV miejsce – SP w Smęgorzów,

V miejsce – SP nr 2 Dąbrowa Tarnowska,

VI miejsce – SP Gruszów Wielki.

Trzeba było widzieć radość naszych zawodników!!! Dla naszej placówki jest to szóste z kolei, rok po roku, zwycięstwo, ale dla tej drużyny było ono pierwszym.

Wszyscy drużyny otrzymały dyplomy, uczestnicy medale (za miejsca i za udział), a zwycięska drużyna - puchar. Wręczył je Krzysztof Kaczmarski, Burmistrz Dąbrowy Tarnowskiej, w asyście Dyrektora Dariusza Węglowskiego i Ireny Klich, koordynatora turnieju. Burmistrz zachęcił do kontynuowania dobrej tradycji sportowych rozgrywek dla najmłodszych, zapraszając na kolejny turniej za rok. O stronę kulinarną zadbali: Pan Dyrektor i nasi Rodzice uczniów z klas I – III, którym bardzo serdecznie dziękujemy za wszelką pomoc i niezawodność.

                                                                                              Oprac. Irena Klich