17 Listopad 2019 02:59
BIP
O szkole

Dla sześciolatków

Kontakt

Historia szkoły

Osiągnięcia uczniów

Informacje dla rodziców

Kadra szkoły

Uczniowie

Rada Rodziców

Samorząd Uczniowski

Statut szkoły

Nasze archiwum

Nasze projekty

Nasze osiągnięcia
Losowa Fotka
Projekty unijne




Ankieta
Jaką ocenę wystawisz nowej stronie?

6

5

4

3

2

1

Osiągnięcia uczniów 2008 - 2015

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY

 

Klasy I – III

II miejsce - Międzyszkolny konkurs „Ozdoby choinkowe” Dąbrowa Tarnowska /Andrzej Michalczyk/

III miejsce - Rejonowy Przegląd Amatorskich Zespołów Teatralnych – Laur Melpomeny.

III miejsce - Majowy bieg uliczny „Święto Konstytucji 3 Maja” – dystans 100 m – Dąbrowa Tarnowska  /Kinga Pikul/.

I miejsce - XXIII Gminny Konkurs na Pisankę Ludową i Plastykę Obrzędową związaną z Okresem Wielkanocy w Dąbrowie Tarnowskiej /Andrzej Michalczyk/

III miejsce- Konkurs Recytatorski inspirowany życiem i działalnością Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Gruszowie Wielkim /Kinga Wybraniec/

III miejsce - XV Powiatowy Konkurs Recytatorski im. Marii Kozaczkowej w Dąbrowie Tarnowskiej /Wiktoria Wątroba/

II miejsce - Szkolny konkurs recytatorski „Julian Tuwim – przyjaciel dzieci” /Patryk Szwajkosz/

I miejsce - Rodzinny konkurs plastyczny „Kwiaty na imieniny Księdza Jerzego” /Andrzej Michalczyk/

III miejsce - Rodzinny konkurs plastyczny „Kwiaty na imieniny Księdza Jerzego” /Kinga Wybraniec/

II miejsce - VII Gminny Konkurs Recytatorski Literatury Dziecięcej w Dąbrowie Tarnowskiej /Wiktoria Wątroba/

III miejsce - XIII Turniej Piłki Nożnej „Z podwórka na stadion” – eliminacje gminne w Dąbrowie Tarnowskiej /drużyna chłopców z II i III klasy/

Klasy IV – VI

I miejsce w Finale VI regionalnego konkursu poświęconego wartościom głoszonym przez błogosławionego Jana Pawła II pn. „Bądź Wielkim” /Weronika Szlosek, Klaudia Partyńska, Oliwia Puła, Kamila Machaj, Ewa Mol/

III miejsce na szczeblu powiatu w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej  /Daniel Wybraniec/

III miejsce w mistrzostwach powiatu w piłce nożnej dziewcząt

II miejsce w mistrzostwach powiatu w piłce ręcznej chłopców

II miejsce w Konkursie na Szopkę Bożonarodzeniową /Patrycja Rogóż/

I miejsce w gminnej VI edycji EkoGali 2013 /Klaudia Partyńska, Oliwia Puła, Magdalena Tekielak/    

II miejsce w gminnym konkursie na ozdobę choinkową /Weronika Szlosek/

I miejsce w powiatowym konkursie plastycznym „Czujka czadu w domu, nic złego nie grozi nikomu” /Kamila Machaj/

III miejsce w powiatowym konkursie plastycznym „Czujka czadu w domu, nic złego nie grozi nikomu” /Roksana Kawa/

I miejsce - Piłka nożna – gmina: dziewczęta

IV miejsce - Piłka nożna – gmina: chłopcy

V miejsce  Piłka nożna – Puchar Premiera (gmina): chłopcy, dziewczęta

I miejsce - Piłka nożna – Turniej Mikołajkowy: dziewczęta

III miejsce - Piłka nożna – Turniej Mikołajkowy: chłopcy

III miejsce  - Powiatowy Bieg Sokoła /Anna Surowiec/ i  drużynowo III miejsce.

I miejsce - Indywidualne biegi przełajowe (gmina): Oliwia Puła,

III miejsce - Indywidualne biegi przełajowe (gmina): Natalia Nędza

IV miejsce - Indywidualne biegi przełajowe (gmina): Aleksandra Sojka

V miejsce, - Indywidualne biegi przełajowe (gmina): Kamila Machaj

I miejsce - Indywidualne biegi przełajowe (powiat): Oliwia Puła

VII miejsce - Indywidualne biegi przełajowe (powiat):  Aleksandra Sojka

I miejsce - Piłka ręczna – gmina: chłopcy dziewczyny

III miejsce  - Piłka ręczna – gmina: dziewczyny

II miejsce -  Piłka ręczna – powiat: chłopcy

I miejsce  - Piłka siatkowa – gmina: dziewczyny

I miejsce  - Piłka siatkowa – gmina: chłopcy

V miejsce - Piłka siatkowa – powiat: dziewczyny

V miejsce - Piłka siatkowa – powiat: chłopcy

Wyróżnienia:

ü  Konkurs plastyczny „Stwórz własną ilustrację do wiersza Stanisława Jachowicza”, zorganizowany przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Dąbrowie Tarn. – 10 uczniów, z których 6 otrzymało podziękowanie za udział.

ü  Eliminacje powiatowe XV edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Twoja wiedza i czujka czadu w domu, tlenek węgla nic złego nie zrobi nikomu” w Dąbrowie Tarn. – wyróżnienie Patryk Szwajkosz.

ü  Wyróżnienie w powiatowym konkursie plastycznym „Czujka czadu w domu, nic złego nie groni nikomu”: Oliwia Puła

ü  Wyróżnienie  w konkursie na Plastykę Obrzędową Wielkanocną : Patrycja Rogóż, Daniel Wybraniec

ü  Wyróżnienie w gminnym konkursie na ozdobę choinkową: Kamila Machaj


2011/2012

Wrzesień

I miejsce – w eliminacjach gminnych biegi przełajowe – Bochenek Daniel

I miejsce – w eliminacjach gminnych biegi przełajowe – Wąż Monika

II miejsce – w eliminacjach gminnych biegi przełajowe – Puła Oliwia

III miejsce – w eliminacjach gminnych biegi przełajowe – Machaj Kamila

III miejsce – w eliminacjach gminnych biegi przełajowe – Szwajkosz Bartosz

Październik

Wyróżnienie – konkurs szkolny – konkurs latawców – Bartoń, Świerczek

I miejsce –w eliminacjach powiatowych biegi przełajowe – Bochenek Daniel

II miejsce – w eliminacjach powiatowych biegi przełajowe – Wąż Monika

Listopad

II miejsce – w eliminacjach gminnych piłka nożna dziewczęta

II miejsce – konkurs szkolny na najładniejszą zakładkę – klasa II Pilas Wiktoria.

Grudzień

II miejsce – w turnieju siatkówki dziewcząt

I miejsce – w turnieju siatkówki dziewcząt

II miejsce – w IX międzyszkolnym konkursie na Ozdobę Choinkową – Angelika Michalczyk

II miejsce – w IX międzyszkolnym konkursie na Ozdobę Choinkową – uczniowie klasy III

III miejsce – w IX międzyszkolnym konkursie na Ozdobę Choinkową – Oliwia Puła

III miejsce – w turnieju siatkówki chłopców

Konkurs gminny plastyka obrzędowa bożonarodzeniowa (szopki) – Angelika Michalczyk

Konkurs gminny plastyka obrzędową bożonarodzeniowa (szopki) – Daniel Wybraniec

Styczeń

III miejsce – w eliminacjach gminnych koszykówka dziewczęta

Marzec

I miejsce – Ogólnopolski turniej Wiedzy Pożarniczej – Aleksandra Kogut

III miejsce – w eliminacjach gminnych OTWP – Daniel Wybraniec

IV miejsce - w eliminacjach gminnych OTWP –Joanna Toczek

Udział w konkursie w eliminacjach powiatowych OTWP – Aleksandra Kogut

I miejsce – w eliminacjach gminnych siatkówka chłopcy

III miejsce – w eliminacjach gminnych piłka ręczna chłopcy

II miejsce – w eliminacjach gminnych piłka ręczna dziewczęta

Kwiecień

III miejsce – w eliminacjach gminnych Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie
w Ruchu Drogowym – klasy I – III

III miejsce – w III Regionalnym konkursie poświęconym wartościom głoszonym przez Jana Pawła II pn. „Bądź Wielkim”- klasy IV – VI

Konkurs na stroik wielkanocny – Bartoń Klaudia, Pilas Wiktoria

Wyróżnienie - w eliminacjach gminnych pt. „Ziemia nasza planeta” – Pilas Wiktoria, Misiaszek Natalia.

III miejsce - w eliminacjach gminnych konkursu ekologicznego pt. „Nasza ziemia, nasze jutro” – Angelika Michalczyk

I, III, IV miejsce – w eliminacjach powiatowych pt.” 20 lat Straży Pożarnej” – Kamila Machaj, Natalia Misiaszek, Ola Kogut.

III miejsce Finał – w V Regionalnym konkursie poświęconym wartościom głoszonym przez Jana Pawła II pn. „Bądź Wielkim”- W. Szlosek, A. Kogut, J. Toczek, K. Korzec, A. Wieczorek.

I miejsce II etap – w V Regionalnym konkursie poświęconym wartościom głoszonym przez Jana Pawła II pn. „Bądź Wielkim”- W. Szlosek, A. Kogut, J. Toczek, K. Korzec, A. Wieczorek.

I miejsce – w Konkursie Pisanek
i Plastyki Obrzędowej związanej
z okresem Wielkanocy (gaik) - kl. IV – VI

II miejsce – w Konkursie Pisanek
i Plastyki Obrzędowej związanej
z okresem Wielkanocy (koszyk)
– Angelika Michalczyk

II miejsce – w Konkursie Pisanek
i Plastyki Obrzędowej związanej
z okresem Wielkanocy – Daniel Wybraniec

I miejsce – w Konkursie Pisanek
i Plastyki Obrzędowej związanej
z okresem Wielkanocy – Agnieszka Leżoń

Maj

III miejsce – w III Regionalnym konkursie poświęconym wartościom głoszonym przez Jana Pawła II pn. „Bądź Wielkim”- W. Szlosek, A. Kogut, J. Toczek, K. Korzec, A. Wieczorek.

 2010/2011

marzec

I miejsce – Igrzyska Młodzieży Szkolnej w koszykówce – chłopcy Mistrzostwa Powiatu

I miejsce – Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej – chłopcy Mistrzostwa Powiatu

II miejsce – Ogólnopolski Turniej Wiedzy Pożarniczej ”Młodzież Zapobiega Pożarom” eliminacje gminne w grupie uczniów szkół podstawowych – Joanna Toczek

III miejsce – Regionalne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Koszykówce Chłopców

III miejsce – Regionalne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Siatkówce Chłopców

I miejsce – Ogólnopolski Turniej Wiedzy BRD eliminacje gminne

luty

I miejsce – w turnieju piłki ręcznej – chłopcy Mistrzostwa Gminy

I miejsce – w turnieju piłki ręcznej – dziewczęta Mistrzostwa Gminy

grudzień

II  miejsce – w Mini siatkówce – dziewczęta Mistrzostwa Gminy

I miejsce – w Mini siatkówce – chlopcy Mistrzostwa Gminy

listopad

III miejsce – w turnieju piłki nożnej dla uczczenia 92 rocznicy Odzyskania Niepodległości

I miejsce – w turnieju koszykówki w kategorii chłopców Mistrzostwa Gminy Igrzyska Młodzieży Szkolnej

II miejsce – w turnieju koszykówki w kategorii dziewcząt Mistrzostwa Gminy Igrzyska Młodzieży Szkolnej

II miejsce – w regionalnym konkursie recytatorskim z okazji 92 Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości

październik

I miejsce –w halowej piłce nożnej dziewcząt Mistrzostwa Gminy

III miejsce –w halowej piłce nożnej chłopców Mistrzostwa Gminy

II miejsce – w halowej piłce nożnej dziewcząt IMS - Powiat

Król Strzelców - w halowej piłce nożnej dziewcząt Mistrzostwa Gminy – Jolanta Szułakiewicz

I miejsce – w konkursie recytatorskim: Znaczenie modlitwy i refleksji religijnej w życiu młodego człowieka – Patrycja Chudy

Wyróżnienie – w konkursie recytatorskim: Znaczenie modlitwy i refleksji religijnej w życiu młodego człowieka – Weronika  Szlosek

wrzesień

I miejsce – w indywidualnych biegach przełajowych w kategorii klas VI – dziewczęta, Mistrzostwa Gminy Igrzyska Młodzieży Szkolnej – Paulina Wójcik

I miejsce – w indywidualnych biegach przełajowych w kategorii klas VI – dziewczęta, Powiat – IMS – Paulina Wójcik

2009/2010

Czerwiec

III miejsce – w IV Gminnym konkursie recytatorskim literatury dziecięcej – Klaudia Partyńska

Maj

I miejsce – w III Regionalnym konkursie poświęconym wartościom głoszonym przez Jana Pawła II pn. „Bądź Wielkim” – Klaudia Boksa

I miejsce – w III Regionalnym konkursie poświęconym wartościom głoszonym przez Jana Pawła II pn. „Bądź Wielkim” – Agnieszka Kołodziej

I miejsce – w III Regionalnym konkursie poświęconym wartościom głoszonym przez Jana Pawła II pn. „Bądź Wielkim” – Weronika Kuta

I miejsce – w III Regionalnym konkursie poświęconym wartościom głoszonym przez Jana Pawła II pn. „Bądź Wielkim” – Kinga Pikul

I miejsce – w III Regionalnym konkursie poświęconym wartościom głoszonym przez Jana Pawła II pn. „Bądź Wielkim” – Paulina Wójcik

I miejsce – potyczki szóstoklasistów w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gruszowie Wielkim – piłka nożna dziewcząt

II miejsce – w I Gminnym Przeglądzie Kabaretów Młodzieżowych BEKA 2010

III miejsce – potyczki szóstoklasistów w Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Gruszowie Wielkim – piłka nożna chłopców

Kwiecień

I miejsce – w eliminacjach powiatowych Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym – Tomasz Dyjak

I miejsce – w eliminacjach powiatowych Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym – Jeremiasz Szlosek

I miejsce – w eliminacjach powiatowych Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym – Mateusz Kmieć

I miejsce –w piłce ręcznej dziewcząt powiat –IMS

I miejsce – w biegu ulicznym z okazji święta 3 maja – Aleksandra Kogut

I miejsce – w biegu ulicznym z okazji święta 3 maja – Paulina Wójcik

I miejsce – w biegu ulicznym z okazji święta 3 maja – Daniel Bochenek

II miejsce – w biegu ulicznym z okazji święta 3 maja – Adrian Nędza

III miejsce - w eliminacjach powiatowych – grupa szkół podstawowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej Młodzież zapobiega pożarom – Kamila Kawa

III miejsce – w biegu ulicznym z okazji święta 3 maja – Monika Wąż

Marzec

I miejsce – turniej piłki ręcznej w kategorii dziewcząt Mistrzostwa Gminy Igrzyska Młodzieży Szkolnej

I miejsce –w eliminacjach Gminnych Uczniów Szkół Podstawowych Ogólnopolskiego Turnieju wiedzy pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” –Kamila Kawa

I miejsce – w eliminacjach gminnych Turnieju Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego – Mateusz Kmieć, Jeremiasz Szlosek, Tomasz Dyjak

I miejsce – w eliminacjach gminnych uczniów szkół Podstawowych ogólnopolskiego turnieju wiedzy bezpieczeństwa w ruchu drogowym – drużyna PSP w Nieczajnie Górnej

I miejsce – turniej piłki ręcznej w kategorii dziewcząt Mistrzostwa Gminy Igrzyska Młodzieży Szkolnej

I miejsce – turniej piłki ręcznej w kategorii dziewcząt Mistrzostwa Gminy Igrzyska Młodzieży Szkolnej

I miejsce –w konkursie na stroik wielkanocny – Kamila Machaj

I miejsce –w konkursie na stroik wielkanocny – Angelika Michalczyk

I miejsce –w konkursie na stroik wielkanocny – Kamila Kawa

II miejsce - w konkursie na stroik wielkanocny – Michał Leżoń

I miejsce – w XX Gminnym Konkursie Pisanek i Plastyki Obrzędowej związanej z okresem Wielkanocy – Angelika Michalczyk

II miejsce - w konkursie na stroik wielkanocny – Katarzyna Korzec

II miejsce - w konkursie na stroik wielkanocny – Adrian Sojka

II miejsce - w konkursie na stroik wielkanocny – Gabriela Kuta

II miejsce –w eliminacjach Gminnych Uczniów Szkół Podstawowych Ogólnopolskiego Turnieju wiedzy pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” – Agnieszka Kołodziej

III miejsce - w konkursie na stroik wielkanocny – Barbara Banaś

III miejsce - w konkursie na stroik wielkanocny – Paulina Rzeźnik

III miejsce - w konkursie na stroik wielkanocny – Nikola Michalczyk

III miejsce - w konkursie na stroik wielkanocny – Paulina Taraska

Luty

III miejsce – w XII Powiatowym Konkursie recytatorskim im. Marii Kozaczkowej – Weronika Szlosek

Grudzień

II miejsce –w turnieju mini siatkówki dziewcząt

II miejsce – w IX międzyszkolnym konkursie na Ozdobę Choinkową – Aleksandra Kogut

II miejsce – w IX międzyszkolnym konkursie na Ozdobę Choinkową – Angelika Michalczyk

II miejsce – w IX międzyszkolnym konkursie na Ozdobę Choinkową – uczniowie klasy III

III miejsce – w IX międzyszkolnym konkursie na Ozdobę Choinkową  – Oliwia Puła

III miejsce – w turnieju mini siatkówki chłopców

Listopad

I miejsce – w konkursie plastycznym „ Kapłan jako świadek Chrystusa” – Kamila Machaj

I miejsce – w konkursie plastycznym „ Kapłan jako świadek Chrystusa” – Paulina Taraska

I miejsce – w konkursie plastycznym „ Kapłan jako świadek Chrystusa” – Weronika Szlosek

II miejsce – konkurs plastyczny „Kapłan jako świadek Chrystusa”- Wiktoria Mielec

II miejsce – w konkursie recytatorskim „ Trudny smak kapłaństwa” – Weronika Kuta

III miejsce – w konkursie plastycznym „ Kapłan jako świadek Chrystusa” – Jakub Wójcik

III miejsce – w konkursie plastycznym „ Kapłan jako świadek Chrystusa” – Anna Marszałek

III miejsce – w konkursie plastycznym „ Kapłan jako świadek Chrystusa” – Szymon Olesiński

III miejsce – w konkursie plastycznym „ Kapłan jako świadek Chrystusa” – Patrycja Rogóż

I miejsce – w konkursie „ Święto latawca” – Jakub Świerczek

I miejsce – w konkursie „ Święto latawca” – Kamila Machaj

I miejsce – w konkursie „ Święto latawca” – Wiktoria Ogryzek

II miejsce – w konkursie „ Święto latawca” – Natalia Nędza

III miejsce – w konkursie „ Święto latawca” – Mateusz Wójcik

III miejsce – w konkursie „ Święto latawca” – Rogóż Patrycja

IV miejsce – w halowej piłce nożnej dziewcząt IMS - Powiat 

Październik

I miejsce – dla drużyny Szkoły Podstawowej w halowym turnieju piłki nożnej Mistrzostwa Gminy

I miejsce – w konkursie plastycznym pt: „ Nasze rady na odpady” – Jakub Świerczek

I miejsce – w konkursie plastycznym pt: „ Nasze rady na odpady” – Katarzyna Korzec

II miejsce – w konkursie plastycznym pt: „ Nasze rady na odpady” – Patrycja Rogóż

III miejsce – w konkursie plastycznym pt: „ Nasze rady na odpady” – Karolina Bąk

Wrzesień

I miejsce -  indywidualne biegi przełajowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Mistrzostwa Gminy – Piotr Mielec

II miejsce - indywidualne biegi przełajowe  Igrzyska Młodzieży Szkolnej Mistrzostwa Gminy – Aleksandra Kogut

II miejsce - indywidualne biegi przełajowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Mistrzostwa Gminy – Paulina Wójcik

III miejsce - indywidualne biegi przełajowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Mistrzostwa Gminy – Monika Wąż

III miejsce - indywidualne biegi przełajowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej Mistrzostwa Gminy – Adrian Nędza

III miejsce - w indywidualnych biegach przełajowych Igrzyska Młodzieży Szkolnej Mistrzostwa Gminy – Patryk Rokocz

Rok szkolny 2008/2009

maj

III miejsce – Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w mini piłce nożnej - Luszowice

I miejsce – dziewczęta - Mistrzostwa Gminy Czwórbój Lekkoatletyczny Igrzyska Młodzieży Szkolnej

I miejsce – chłopcy - Mistrzostwa Gminy Czwórbój Lekkoatletyczny Igrzyska Młodzieży Szkolnej

kwiecień

Król Strzelców - Szczepan Kogut - Mistrzostwa Gminy w pilce nożnej - Igrzyska Młodzieży Szkolnej

II miejsce – Mistrzostwa Gminy w piłce nożnej - Igrzyska Młodzieży Szkolnej

II miejsce i tytuł V-ce Mistrza Gminy w turnieju piłki nożnej „7”

IV miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców – Tarnów

IV miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt – Tarnów

II miejsce - eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

I miejsce - drużyna chłopców - sztafetowe biegi przełajowe - Igrzyska Młodzieży Szkolnej

II miejsce - drużyna dziewcząt - sztafetowe biegi przełajowe - Igrzyska Młodzieży Szkolnej

I miejsce - Agnieszka MazurMonika MarszałekJakub Mucha - eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym

I miejsce w XIX Gminnym Konkursie na pisankę ludową i plastykę obrzędową związaną z okresem Wielkanocy - kategoria klas IV-VI (cztery równorzędne I miejsca, w tym trzy dla naszej szkoły)

  • Małgorzata Leżoń - pisanki
  • Kamila Kawa - stroik
  • IV klasa - gaik

marzec

III miejsce - Magdalena Wojtas - III Wiosenne Potyczki Szóstoklasistów w Gimnazjum nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej

III miejsce - Joanna Toczek - VI Międzypowiatowy Konkurs Ortograficzny dla klas I-III

I miejsce w międzyszkolnym Turnieju "EkoGala 2009" - drużyna w składzie: Mateusz MuchaMagdalena Wojtas i Martyna Sojka

I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Dziewcząt  - Szczucin 2009

Królowa strzelców - Klaudia Boksa

I miejsce w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Piłce Ręcznej Chłopców - Szczucin 2009

Król strzelców - Szczepan Kogut

II miejsce – Agnieszka Kołodziej - powiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” – kategoria szkoły podstawowe

I miejsce – Agnieszka Kołodziej - gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom” – kategoria szkoły podstawowe

luty

Drużyna sportowa naszej szkoły FC Nieczajna w turniejach organizowanych przez Miejsko – Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji pod hasłem „Ferie zimowe na sportowo”, zdobyła:

· II miejsce w Turnieju halowym piłki nożnej

· III miejsce w Turnieju halowym piłki nożnej

· III miejsce w Turnieju halowym piłki nożnej

styczeń

II miejsce – chłopcy Mistrzostwa powiatu w Piłce Siatkowej

V miejsce – dziewczęta Mistrzostwa Powiatu w Piłce Siatkowej

Wyróżnienie dla szkoły – konkurs na najpiękniejsze kartki świąteczne w Dąbrowie Tarnowskiej

Udział w rejonowym konkursie matematyczno – przyrodniczym

grudzień

I miejsce -  chłopcy Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej

I miejsce - dziewczęta Mistrzostwa Gminy w Piłce Siatkowej

II miejsce – chłopcy Mistrzostwa Gminy w Piłce Siatkowej

VIII Gminny Konkurs Plastyczny „Ozdoba choinkowa” – Dąbrowa Tarnowska

· I miejsce – klasa II

· II miejsce – Oliwia Puła oraz Kamila Kawa

· III miejsce – klasa IV

· Wyróżnienie – klasa V

listopad

II miejsce – chłopcy - Mistrzostwa Powiatu w Halowej Piłce Nożnej

Konkurs plastyczny „W drodze do Damaszku" w ramach Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej w Dąbrowie Tarnowskiej

w kategorii klas I - III

· I  miejsce - Krystian Wąż (klasa II)

· II  miejsca - Wiktoria Mielec (klasa II) i Kamila Machaj (klasa I)

· III miejsce - Adrian Sojka (klasa II)

w kategorii klas IV – VI

· II  miejsce - Natalia Wątroba (klasa V)

· III  miejsce - Filip Sojka (klasa IV)

Konkurs wiedzy religijnej o św. Pawle w ramach Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej w Dąbrowie Tarnowskiej

· I miejsce - Weronika Kuta (klasa V)

· IV miejsce - Agnieszka Kołodziej

Konkurs recytatorski „…ku temu, co przede mną” w ramach Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej w Dąbrowie Tarnowskiej

· I miejsce – Weronika Kuta (klasa V)

· II miejsce – Szczepan Kogut (klasa VI)

Konkurs recytatorski z okazji odzyskania przez Polskę niepodległości – Radgoszcz

· III miejsce – Agnieszka Kołodziej (klasa V)

· Wyróżnienie – Weronika Kuta (klasa V)

Zakwalifikowanie się do II etapu II Regionalnego Konkursu Poświeconego Wartościom Głoszonym przez Jana Pawła II (W. KutaK. PikulM. SojkaA. MazurM. Marszalek)

październik

I miejsce – chłopcy Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej

IV miejsce – dziewczęta Mistrzostwa Gminy w Halowej Piłce Nożnej

I miejsce – dziewczęta Mistrzostwa Gminy w Piłce Ręcznej

II miejsce – chłopcy Mistrzostwa gminy w Piłce Ręcznej

Dziennik elektroniczny
Jadłospis
RODO
Dokumenty szkolne
NASZ PATRON
Pieśń szkoły
CIEKAWSCY
Nasz nowy projekt
Przetłumacz stronę

Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Urodziny Urodziny:
Atlas Szkoły z klasą 2.0
Uczestniczymy







Wygenerowano w sekund: 0.04 29,149,968 unikalnych wizyt