pspng@wp.pl 14 642 14 24
Znajdź nas:

II edycja szkolnej akcji „Pamiętamy”

Zbliżają się dni, w których w szczególny sposób pamiętamy o zmarłych, tych bliższych i tych dalszych.

Porządkujemy groby i zapalamy znicze. Wspominamy także Osoby, które zapisały się w naszej szkolnej historii.

Pamięć o nich jest wyrazem szacunku dla ich życia i dokonań, dlatego wznawiamy szkolną akcję „Pamiętamy”.

Chętni uczniowie i nauczyciele szkoły mogą się włączyć do niej poprzez przyniesienie do szkoły zniczy, które zostaną przyozdobione biało – czerwoną wstążką z logiem szkoły i w ostatni piątek przed 1 listopada zostaną ustawione na grobach pracowników naszej szkoły na wielu cmentarzach.

Znicze należy przynosić i składać w szkolnej bibliotece.

Wraz ze zniczami na grobach zostaną złożone wiązanki wykonane przez uczniów podczas warsztatów florystycznych zorganizowanych w naszej szkole w ramach projektu „Na wsi nie musi być nudno” przez Stowarzyszenie Kobiet Wsi Nieczajna.

Zapraszamy do udziału całe kasy!

 

Organizator Dariusz Węglowski dyr. szkoły