pspng@wp.pl 14 642 14 24
Znajdź nas:

Gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju BRD

04.04.2023 roku w budynku naszej szkoły  odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

Celem turnieju jest działanie na rzecz poprawy stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego, w tym bezpieczeństwa dzieci i młodzieży szkolnej, w szczególności poprzez popularyzowanie przepisów i zasad ruchu drogowego.

W eliminacjach wzięły udział drużyny z 5 szkół gminy Dąbrowa Tarnowska: Szkoła Podstawowa nr 2 w Dąbrowie Tarnowskiej, Szkoła Podstawowa nr 3 w Dąbrowie Tarnowskiej, Szkoła Podstawowa w Nieczajnie Górnej, Szkoła Podstawowa w Smęgorzowie, Szkoła Podstawowa w Gruszowie Wielkim.

 

W wyniku przeprowadzonych eliminacji zespołowych

I grupa wiekowa naszej szkoły zajęła II miejsce w składzie: Ewa Pikul, Julia Szwajkosz, Antoni Jabłoński, Karol Kogut

II grupa wiekowa zajęła III miejsce w składzie: Adam Ciąbor, Paulina Chudy, Julia Partyńska

Uczniów do turnieju przygotowała pani Renata Sojka.